prezent na rocznicę ślubu

♥ Prezent na rocznicę ślubu? ♥

Obdarowanie oryginalnym, niebanalnym i osobistym prezentem na rocznicę Ślubu nie jest łatwe…Pneumatofora ikona - prezent ślubny

A może ikona?

Wspaniałym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu i jubileusze może być ręcznie wykonana ikona z napisaną na odwrocie dedykacją.

Pisana na drewnie, ręcznie malowana farbami akrylowymi i zabezpieczona werniksami, może stać się wyjątkową pamiątką na całe życie.

Nie jest ona zwykłym obrazem, ale skarbnicą symboli i treści, jest oknem na rzeczywistość duchową.

 

Jako prezent na rocznicę ślubu najczęściej wybierane są ikony świętej Rodziny (zobacz tutaj).

Są one niepisanym życzeniem, by Jubilatów miała w Swojej opiece najświętsza z Rodzin, by była ich wzorem miłości małżeńskiej i rodzinnej.

Oto przykładowe ikony z wizerunkiem Świętej Rodziny:

 

                ikona Świętej Rodziny              Ikona świętej Rodziny wielbiącej               Święta Rodzina Bizantyjska - prezent na rocznicę ślubu

 

Jest też bardzo wyjątkowa ikona Zaślubin Maryi i Józefa, która czule ukazuje niezwykłą więź Matki Bożej i ziemskiego Opiekuna Jezusa.

 

Ikona zaślubin Maryi i Józefa

 

Życie rodzinne niesie często za sobą wiele trosk o tych, których kochamy. Dla Jubilatów potrzebujących szczególnego orędownictwa z Nieba przychodzi z pomocą Matka Boża Fatimska wzywająca do modlitwy różańcowej,  święty Charbel słynący z wypraszania u Boga niewiarygodnych cudów, czy Michał Archanioł – Wódz Aniołów, który przypomina nam prawdę „Któż jak Bóg?!” .

 

ikona Matki Bożej Różańcowej                                święty Charbel - orędownik                              Ikona Michała Archanioła

 

Uprzejmie informuję, że istnieje możliwość zamówienia ikony w dowolnym rozmiarze. Ceny już od 200 zł!

Nie zwlekaj z zamówieniem, zwłaszcza, jeśli chcesz zamówić ikonę aktualnie niedostępną, lub o innym wzorze, niż zaprezentowane.

 

 Zapraszam serdecznie!

W razie pytań zapraszam do kontaktu!

Joanna Kotas

☎  660789604

✉   ikonyobrazy@gmail.com

www.ikonyobrazy.pl